E-Gen 4.0 – mat rood

Super stoere elektrische scooter met plek voor een dubbele accu, super snelle lader en sterke motor!
Je rijd extra ver vanwege de dubbele accu, je laad super snel op met de 10 ampere oplader en het rijd stevig door dankzij de 3000 watt motor.

e-gen 4.0 rood

E-Gen 4.0 – mat rood

SKU: EGEN4RCategories: , Tags: , ,

Vanaf: 2.299,00

VAAK SAMEN GEKOCHT:
ART4 kettingslot
74,95 incl btw
echopper beschermhoes regenhoes
49,95 incl btw
  • 100% rijklaar + kenteken

  • Snelle levering in heel NL

  • 2 jaar garantie

  • Gespreid betalen tot 72 maanden (lease)

  • RDW erkende dealer

  • In 3 termijnen betalen (rentevrij)

Productvideo

Voordelen

  • Stoere uiterlijk gecombineerd met de brede achterband, lage zit en het hoge stuur.
  • Veel standaard opties zoals: keyless rijden, draagbare accu, alarmsysteem
  • Max snelheid: 50 km/h en een actieradius van +- 110 km
  • 100% rijklaar, levering aan huis mogelijk, onderhoud en reparatie, 2 jaar garantie.

Extra informatie

E-Gen 4.0 citycoco

Super stoere elektrische scooter met plek voor een dubbele accu, super snelle lader en sterke motor!
Je rijd extra ver vanwege de dubbele accu, je laad super snel op met de 10 ampere oplader en het rijd stevig door dankzij de 3000 watt motor.
Dit model wordt vaak ook wel een citycoco scooter genoemd vanwege de grote bodemplaat, welke een makkelijke zit houding ondersteund en ook nog eens makkelijk maakt om boodschappen mee te nemen.
Al met al is deze scooter gemaakt voor de weg en tevens uitermate geschikt om lekker samen op te cruisen!

Met zijn stoere brede wielen en stevige frame heeft de E-Gen 4.0 citycoco een uniek uiterlijk. De brede banden zorgen voor een stabiele wegligging, veel grip en een kortere remweg.
De sterke 3000W motor zorgt ervoor dat je gemakkelijk een extra passagier kunt meenemen.
De elektrische chopper wordt standaard geleverd met enkele 20ah verwijderbare batterij onder het zadel en is uit te breiden met een 20ah of 30ah batterij in de bodembak, waardoor het bereik tot 125 km kan worden bereikt.
Zo’n dubbele accu verdient ook een snel lader, daarom krijg je bij deze chopper een 10 ampère oplader! Hierdoor is de accu al binnen 2 tot 3 uur vol.
Verder is de elektrische chopper voorzien van een LED scherm, grote schokbreker onder het zadel, alarmsysteem inclusief afstandsbediening, stuurslot en vele accessoires zoals een telefoonhouder speciaal voor alle smartphones of een extra koffer.
Dit alles maakt de E-Gen 4.0 elektrische step een super stoere en praktische 2-zitter!

Specificaties:
– Motor: 3000 watt
– Batterij: 20ah + 20ah of 30ah
– Oplader: 10A
– Oplaadtijd: 3-6 uur (1 accu = 3 uur)
– Actieradius: +- 125 km (op basis van 25km/h)
– Max snelheid: 55 km/h
– Snelheid instelbaar: Ja (3 standen schakelaar)
– Verlichting: led voor en achter
– Beveiliging: stuur- accuslot alarm
– Keyless rijden: Ja
– Afmetingen: 190 x 90 x 120 cm
– Zithoogte: 68cm
– Rijklaar gewicht: 63 kg

Check onze contact gegevens voor meer informatie over deze elektrische step:
– E-mail: info@ez-chopper.nl
– Tel: +31 (0)85-4015481
– Whatsapp: +31 (0)6-21623628

Motor

3000 watt

Accu

20ah, 20ah + 20ah (+300 euro), 30ah + 20ah (+450 euro)

Kenteken

Blauw: 25km/h, Geel: 45km/h (-30% actieradius)

Oplader

10A lader, extra 10A lader (+150 euro)

Koffer

Ja (+50 euro), Nee

Zwarte velgen

Ja (+200 euro), Nee

Reviews

EZ-Chopper
5.0
Gebaseerd op 62 beoordelingen
powered by Google
Dimi SpoelDimi Spoel
14:04 26 Oct 23
klant vriendelijk staan altijd voor klaar goeie ophaal en breng service ook op zondag evt te bezichtigen en snelle levering van vader en zoon
Tennis LesTennis Les
17:56 30 Sep 23
Ik geef 5 sterren voor zowel de scooter als service. Een zeer goed bedrijf dat met je meedenkt en accuraat te werk gaat.
R. VledderR. Vledder
14:26 26 Sep 23
Horwin sk1 gekocht. Eerlijk advies, geen verkoop “Pusher”. Luistert goed naar mijn wensen. Aardige, sympathieke normale mensen met liefde voor hun vak, n.l. elektrische scooters. Zeker een aanrader als je in de markt bent voor een elektrische scooter met eerlijk advies.
Ridwan KartahadimadjaRidwan Kartahadimadja
13:59 22 Sep 23
Hele goede service, als je een elektrische chopper hebt moet je hier zijn. Ga zo door
Belinda OudekerkBelinda Oudekerk
19:54 10 Sep 23
Zo blij met E-chopper. Op zondag werd mijn E-gen 4.0 geleverd. Ik vind hem nog stoerder dan ik had gedacht. Uitleg was met veel geduld. Ben gelijk gaan toeren. Wat een gaaf ding, kreeg alleen maar complimenten. Service is top, levering snel binnen een week en de mensen zijn ontzettend aardig en behulpzaam.
Annette Van DijkAnnette Van Dijk
19:47 04 Sep 23
Goedemiddag,Steven en Peter,Top, de service vanaf de eerste chat, telefoongesprek, proefrit en de aflevering; dit alles binnen 10 dagen. De tekst en uitleg, geduldig en kennis van zaken, efficient, chapeau.De HL 6.0 S voldoet aan alle verwachtingen en zelfs meer dan dat. Deze chopper is de topper, vergelijking met overige elektrische scooters is onmogelijk.Met dank & vriendelijke groet,Cock, SimonshavenGoedemiddag,Steven en Peter,Top, de service vanaf de eerste chat, telefoongesprek, proefrit en de aflevering; dit alles binnen 10 dagen. De tekst en uitleg, geduldig en kennis van zaken, efficient, chapeau.De HL 6.0 S voldoet aan alle verwachtingen en zelfs meer dan dat. Deze chopper is de topper, vergelijking met overige elektrische scooters is onmogelijk.Met dank & vriendelijke groet,Cock, SimonshavenGoedemiddag,Steven en Peter,Top, de service vanaf de eerste chat, telefoongesprek, proefrit en de aflevering; dit alles binnen 10 dagen. De tekst en uitleg, geduldig en kennis van zaken, efficient, chapeau.De HL 6.0 S voldoet aan alle verwachtingen en zelfs meer dan dat. Deze chopper is de topper, vergelijking met overige elektrische scooters is onmogelijk.Met dank & vriendelijke groet,Cock, Simonshaven
Hossein EsmailyHossein Esmaily
20:00 18 Jul 23
prima service, liep afspraken zoals ik gedacht had. zeer tevereden want na aankoop ovet twee maanden daarna kreeg ik een kleine probleem in mijn voorwiel en toen ik contact gehad met die bedrijf, hebben ze z.s.m kwamen langs en vevingen hele band meteen bij mijn huis terwijl ik met mijn oude band 850 km gereden had. Echt top service, top comunicatie. vriendelijk verkoper. super
Pascal Van De BurgtPascal Van De Burgt
19:14 17 Jul 23
Goede service.Word snel te woord gestaan en als er iets is helpen ze meteen.Super blij met de aanschaf van de M2
evert de kruyfevert de kruyf
19:11 17 Jul 23
E-gen-4.0 keurig afgeleverd, voor aflevering we hebben nu ook een 30 amp batterij . Wil je deze ? Ja voor dat geld wel. Dus er bij. Keurig uitleg en dan maar rijden . Accu bijna leeg 85 km netjes opgeladen. Rijden 125 km batterij leeg. Opladen perfect. Nu met gemak 125 km op de batterij. Dus met de 20 amp erbij met gemak 200 km . Ik zeg uitstekend. Jongens hebben jullie ook iets van tas of koffertje. Ja foto's van ze gehad een setje links rechts. Keurig opgestuurd. Blij mee uitstekende behandeling. Voor mij ⭐⭐⭐⭐⭐
Bert RoestBert Roest
20:47 27 May 23
Dit is het beste bedrijf waar eerlijke mensen werken, waar je je nog echt koning klant voelt en ook zo wordt behandeld.Na de inruil van mijn Chopper HL.6.0 voor een Coopop Cox, zeer goed geregeld !!! en ook het omzetten van kenteken is door Peter zeer goed uitgevoerd!!!HIER BEN JE NOG ECHT : " KONING KLANT" , wat in Nederland steeds zeldzamer begint te worden!!
Fred DiwischFred Diwisch
10:53 03 Mar 23
Hartelijke ontvangst. Ruime tijd voor uitleg en proefrijden. Gevraagd en ongevraagd advies over alle mogelijkheden. De choppers werden al na een paar dagen geleverd in zuid Limburg. Daar weer uitgebreide uitleg. Geen enkel negatief punt om te benoemen in 1 woord geweldig
js_loader

Titel

Ga naar de bovenkant