E-Chopper CP1 citycoco scooter
Dit model staat bekend als citycoco scooter en was 1 van de eerste modellen van deze reeks. Dat deze elektrisch chopper tot op de dag van vandaag nog steeds verkocht wordt is te danken aan zijn moderne uitstraling.
De e-chopper is van alle gemakken voorzien. Op en afstappen is een makkie vanwege de lage zitting en grote bodemplaat waar je alle ruimte hebt voor je benen of zelfs een grote boodschappentas.
De echopper CP1 wordt standaard geleverd met 1500 watt motor die krachtig genoeg is om 2 personen te vervoeren.
Ook de dubbele accu is standaard en zorgt ervoor dat je een actieradius hebt van wel 110km.
Met de bijgeleverde oplader van 5 ampere laad je een accu die helemaal leeg is op binnen 5-6 uurtjes.
Een betere prijs/kwaliteit citycoco scooter ga je niet vinden. Voor maar 1799 euro is deze topper al van jou!
Verder is de e-chopper voorzien van een LED scherm, grote schokbrekers onder het zadel, alarmsysteem inclusief afstandsbediening en een stuurslot.
Dit alles maakt de CP1 de ideale elektrische scooter voor de citycoco liefhebber met een beperkt budget.
Specificaties:
– Motor: 1500 watt
– Batterij: 2x 60v / 20ah
– Oplader: 5A
– Oplaadtijd: 5-6 uur
– Actieradius: +- 110 km (met gunstigste omstandigheden)
– Max snelheid: 40 km/h
– Snelheid instelbaar: Ja (3 standen schakelaar)
– Verlichting: led voor en achter
– Beveiliging: stuur- accuslot alarm
– Keyless rijden: Ja
– Afmetingen: 190 x 90 x 120 cm
– Zithoogte: 68cm
– Rijklaar gewicht: 75 kg
Check onze contact gegevens voor meer informatie over deze elektrische step:
– E-mail: info@ez-chopper.nl
– Tel: +31 (0)85-4015481
– Whatsapp: +31 (0)6-21623628