E-Baldur – mat blauw
Super stoere elektrische scooter met een modern design. De ideale stadsscooter voor 2 personen als je wel het e-chopper gevoel wilt hebben, maar niet de brede banden. Vanwege de smallere banden manoeuvreer je gemakkelijker door het verkeer.
Deze mooie E-Chopper met smalle banden wordt standaard geleverd met dubbele 20ah accu!
E-Baldur – mat blauw
Vanaf: €2.599,00
VAAK SAMEN GEKOCHT:
Extra informatie
Reviews
klant vriendelijk staan altijd voor klaar goeie ophaal en breng service ook op zondag evt te bezichtigen en snelle levering van vader en zoon
Ik geef 5 sterren voor zowel de scooter als service. Een zeer goed bedrijf dat met je meedenkt en accuraat te werk gaat.
Horwin sk1 gekocht. Eerlijk advies, geen verkoop “Pusher”. Luistert goed naar mijn wensen. Aardige, sympathieke normale mensen met liefde voor hun vak, n.l. elektrische scooters. Zeker een aanrader als je in de markt bent voor een elektrische scooter met eerlijk advies.
Hele goede service, als je een elektrische chopper hebt moet je hier zijn. Ga zo door
Zo blij met E-chopper. Op zondag werd mijn E-gen 4.0 geleverd. Ik vind hem nog stoerder dan ik had gedacht. Uitleg was met veel geduld. Ben gelijk gaan toeren. Wat een gaaf ding, kreeg alleen maar complimenten. Service is top, levering snel binnen een week en de mensen zijn ontzettend aardig en behulpzaam.
Goedemiddag,Steven en Peter,Top, de service vanaf de eerste chat, telefoongesprek, proefrit en de aflevering; dit alles binnen 10 dagen. De tekst en uitleg, geduldig en kennis van zaken, efficient, chapeau.De HL 6.0 S voldoet aan alle verwachtingen en zelfs meer dan dat. Deze chopper is de topper, vergelijking met overige elektrische scooters is onmogelijk.Met dank & vriendelijke groet,Cock, SimonshavenGoedemiddag,Steven en Peter,Top, de service vanaf de eerste chat, telefoongesprek, proefrit en de aflevering; dit alles binnen 10 dagen. De tekst en uitleg, geduldig en kennis van zaken, efficient, chapeau.De HL 6.0 S voldoet aan alle verwachtingen en zelfs meer dan dat. Deze chopper is de topper, vergelijking met overige elektrische scooters is onmogelijk.Met dank & vriendelijke groet,Cock, SimonshavenGoedemiddag,Steven en Peter,Top, de service vanaf de eerste chat, telefoongesprek, proefrit en de aflevering; dit alles binnen 10 dagen. De tekst en uitleg, geduldig en kennis van zaken, efficient, chapeau.De HL 6.0 S voldoet aan alle verwachtingen en zelfs meer dan dat. Deze chopper is de topper, vergelijking met overige elektrische scooters is onmogelijk.Met dank & vriendelijke groet,Cock, Simonshaven
prima service, liep afspraken zoals ik gedacht had. zeer tevereden want na aankoop ovet twee maanden daarna kreeg ik een kleine probleem in mijn voorwiel en toen ik contact gehad met die bedrijf, hebben ze z.s.m kwamen langs en vevingen hele band meteen bij mijn huis terwijl ik met mijn oude band 850 km gereden had. Echt top service, top comunicatie. vriendelijk verkoper. super
Goede service.Word snel te woord gestaan en als er iets is helpen ze meteen.Super blij met de aanschaf van de M2
E-gen-4.0 keurig afgeleverd, voor aflevering we hebben nu ook een 30 amp batterij . Wil je deze ? Ja voor dat geld wel. Dus er bij. Keurig uitleg en dan maar rijden . Accu bijna leeg 85 km netjes opgeladen. Rijden 125 km batterij leeg. Opladen perfect. Nu met gemak 125 km op de batterij. Dus met de 20 amp erbij met gemak 200 km . Ik zeg uitstekend. Jongens hebben jullie ook iets van tas of koffertje. Ja foto's van ze gehad een setje links rechts. Keurig opgestuurd. Blij mee uitstekende behandeling. Voor mij ⭐⭐⭐⭐⭐
Dit is het beste bedrijf waar eerlijke mensen werken, waar je je nog echt koning klant voelt en ook zo wordt behandeld.Na de inruil van mijn Chopper HL.6.0 voor een Coopop Cox, zeer goed geregeld !!! en ook het omzetten van kenteken is door Peter zeer goed uitgevoerd!!!HIER BEN JE NOG ECHT : " KONING KLANT" , wat in Nederland steeds zeldzamer begint te worden!!
Hartelijke ontvangst. Ruime tijd voor uitleg en proefrijden. Gevraagd en ongevraagd advies over alle mogelijkheden. De choppers werden al na een paar dagen geleverd in zuid Limburg. Daar weer uitgebreide uitleg. Geen enkel negatief punt om te benoemen in 1 woord geweldig